Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

Eau de Cacao Coppeneur dla kobiet i mężczyzn

Eau de Cacao Coppeneur dla kobiet i mężczyzn

kakaowy

Eau de Cacao marki Coppeneur to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau de Cacao został wydany w 2005 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak rum, jaśmin, pralina, ciemna czekolada, balsam peruwiański, fasolka tonka, piżmo i wanilia.

Rum Jaśmin Pralina Ciemna czekolada Balsam peruwiański Fasolka tonka Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Cacao by Coppeneur.

Eau de Cacao Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Coppeneur Eau de Cacao, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Coppeneur Eau de Cacao, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Cacao marki Coppeneur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Cacao marki Coppeneur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Chopard Mira-Bai Gabriela Sabatini Devotion Bond No 9 Coney Island Helmut Lang Eau de Parfum Chopard Happy Spirit Magical Nights Annick Goutal Vanille Exquise IVR Swiss Group Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE) Demeter Fragrance Jelly Belly Sugar and Spice Ulric de Varens Mini Pink Sage Machado Onyx & Peridot Parfume de Vanille Tropical Vanilla LR Harem