Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

Vanille Pitahaya Comptoir Sud Pacifique dla kobiet

Vanille Pitahaya Comptoir Sud Pacifique dla kobiet

tropikalny

Vanille Pitahaya marki Comptoir Sud Pacifique to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Vanille Pitahaya został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są kaktus i gruszka; nutami serca są jaśmin, hibiskus i pitahaya; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i wanilia.

Kaktus Gruszka

Jaśmin Hibiskus Pitahaya

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanille Pitahaya by Comptoir Sud Pacifique.

Vanille Pitahaya Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comptoir Sud Pacifique Vanille Pitahaya, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comptoir Sud Pacifique Vanille Pitahaya, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanille Pitahaya marki Comptoir Sud Pacifique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanille Pitahaya marki Comptoir Sud Pacifique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Chanel Allure eau de parfum Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Thierry Mugler Innocent Secret Demeter Fragrance Jelly Belly Blueberry Muffin Yves Rocher Noix de Coco de Malaisie Avon Herve Leger Femme Parfume de Vanille Cherry Vanilla Farmacia SS. Annunziata Cara UNTITLED UNTITLED No. 2 by Tristan Brando Yves Rocher Ode a L'amour Tendrement Nicolai Parfumeur Createur Vanille Intense Yosh The Heart Is Deceitful Above All Things