Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

Vanille Pineapple Comptoir Sud Pacifique dla kobiet

Vanille Pineapple Comptoir Sud Pacifique dla kobiet

tropikalny
kokosowy

Vanille Pineapple marki Comptoir Sud Pacifique to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Vanille Pineapple został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ananas, marakuja, mleko kokosowe, cynamon, piżmo, wanilia i plumeria.

Ananas Marakuja Mleko kokosowe Cynamon Piżmo Wanilia Plumeria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanille Pineapple by Comptoir Sud Pacifique.

Vanille Pineapple Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comptoir Sud Pacifique Vanille Pineapple, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comptoir Sud Pacifique Vanille Pineapple, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanille Pineapple marki Comptoir Sud Pacifique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanille Pineapple marki Comptoir Sud Pacifique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Jil Sander Sensations Thierry Mugler Angel Forever Lavanila Laboratories Vanilla Spice IVR Swiss Group Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE) Creed Sublime Vanille Demeter Fragrance Hershey’s Special Dark Demeter Fragrance Marshmallow Demeter Fragrance Ginger Cookie Demeter Fragrance Vanilla Ice Cream Demeter Fragrance My Melody Sinfonia di Note Amande Sucree Esteban Baume Tolu