Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

Vanille Peach Comptoir Sud Pacifique dla kobiet

Vanille Peach Comptoir Sud Pacifique dla kobiet

kokosowy

Vanille Peach marki Comptoir Sud Pacifique to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Vanille Peach został wydany w 2005 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, brzoskwinia, , hibiskus, mleko kokosowe i tahitiańska wanilia.

Piżmo Brzoskwinia Hibiskus Mleko kokosowe Tahitiańska wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanille Peach by Comptoir Sud Pacifique.

Vanille Peach Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comptoir Sud Pacifique Vanille Peach, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comptoir Sud Pacifique Vanille Peach, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanille Peach marki Comptoir Sud Pacifique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanille Peach marki Comptoir Sud Pacifique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Comptoir Sud Pacifique Amour De Cacao Romea D`Ameor The Great Inca Priestesses Demeter Fragrance Tootsie Roll Demeter Fragrance Caramel Demeter Fragrance Marshmallow Ulric de Varens Mini Pink UNTITLED UNTITLED No. 2 by Tristan Brando Yves Rocher Ode a L'amour Tendrement SoOud Ouris Black Phoenix Alchemy Lab Love Me Smell Bent Helen Carnate Sabon Oneg (Patchouli Vanilla)