Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

Vanille Extreme Eau de Toilette Comptoir Sud Pacifique dla kobiet

Vanille Extreme Eau de Toilette Comptoir Sud Pacifique dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

mleczny
Vanille Extreme Eau de Toilette Comptoir Sud Pacifique dla kobiet Zdjęcia Vanille Extreme Eau de Toilette Comptoir Sud Pacifique dla kobiet Zdjęcia Vanille Extreme Eau de Toilette Comptoir Sud Pacifique dla kobiet Zdjęcia Vanille Extreme Eau de Toilette Comptoir Sud Pacifique dla kobiet Zdjęcia Vanille Extreme Eau de Toilette Comptoir Sud Pacifique dla kobiet Zdjęcia

Vanille Extreme Eau de Toilette marki Comptoir Sud Pacifique to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Vanille Extreme Eau de Toilette został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Lions. Nutami głowy są cukier, wanilia i heliotrop; nutami serca są wanilia i mleko; nutami bazy są wanilia i mleko.

Cukier Wanilia Heliotrop

Wanilia Mleko

Wanilia Mleko

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanille Extreme Eau de Toilette by Comptoir Sud Pacifique.

Vanille Extreme Eau de Toilette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comptoir Sud Pacifique Vanille Extreme Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comptoir Sud Pacifique Vanille Extreme Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanille Extreme Eau de Toilette marki Comptoir Sud Pacifique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanille Extreme Eau de Toilette marki Comptoir Sud Pacifique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Comptoir Sud Pacifique Vanille Banane Thierry Mugler Angel Caprice de Star Opus Oils Island Girl: Tropique (Madagascar) Demeter Fragrance Always Sexy Christina Aguilera X Pose Desire Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 8 Ava Luxe Loves True Bluish Light Yves Rocher Cap Nature Noix de Coco Faberlic Chocolate Story Jessica Simpson Dessert Treats Cupcake Ulric de Varens Lily Prune Lily Gold Nejma Nejma 7