Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

Miałem: 4 Chcę: 1

kokosowy
tropikalny
mleczny
Vanille Coco Comptoir Sud Pacifique dla kobiet Zdjęcia Vanille Coco Comptoir Sud Pacifique dla kobiet Zdjęcia Vanille Coco Comptoir Sud Pacifique dla kobiet Zdjęcia

Vanille Coco marki Comptoir Sud Pacifique to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Vanille Coco został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są heliotrop, banan i bita śmietana; nutami serca są kokos i wanilia; nutami bazy są wanilia i kokos.

Heliotrop Banan Bita śmietana

Kokos Wanilia

Wanilia Kokos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanille Coco by Comptoir Sud Pacifique.

Vanille Coco Recenzje Perfum

Adrianna
Adrianna

Zapach na pewno dla fanek wanilii i kokosa. Nabyłam to małe cudo po przeczytaniu składu oraz opinii, jakie znalazłam w internecie. Po raz kolejny - NIE ZAWIODŁAM SIĘ!!! Zapach może nie powala swoją projekcją, ale zdecydowanie zwraca uwagę otoczenia. Pachnie się po prostu apetycznie, słodko i nieprzeciętnie.
Trwałość- bardzo dobra. Buteleczka może mało ciekawa, ale przecież nie wygląd się liczy ,tylko wnętrze właśnie.
Czy będę wracać do tych perfum - Z PEWNOŚCIĄ !! a na pewno spróbuje innych perfum tej marki.

Vanille Coco by Comptoir Sud Pacifique 4.50 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comptoir Sud Pacifique Vanille Coco, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comptoir Sud Pacifique Vanille Coco, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanille Coco marki Comptoir Sud Pacifique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanille Coco marki Comptoir Sud Pacifique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Giorgio Armani Emporio Armani Lei Hugo Boss Deep Red Comptoir Sud Pacifique Vanille Extreme Eau de Toilette Comptoir Sud Pacifique Vanille Abricot Liz Claiborne Spark Montale Sweet Oriental Dream Bath and Body Works Vanilla Noir Sarah Horowitz Parfums Perfect Vanilla Demeter Fragrance Cinnamon Bun Ralph Lauren Big Pony 2 Carolina Herrera 212 VIP Rituals No. 09 Vanilla & Sweet Orange Drops