Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

Vanille Citrus Comptoir Sud Pacifique dla kobiet

Vanille Citrus Comptoir Sud Pacifique dla kobiet

kakaowy

Vanille Citrus marki Comptoir Sud Pacifique to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Vanille Citrus został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są brazylijska pomarańcza, czarna porzeczka i cytryna; nutami serca są kwiat hibiskusa i tahitiańska wanilia; nutami bazy są wanilia i ciemna czekolada.

Brazylijska pomarańcza Czarna porzeczka Cytryna

Kwiat hibiskusa Tahitiańska wanilia

Wanilia Ciemna czekolada

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanille Citrus by Comptoir Sud Pacifique.

Vanille Citrus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comptoir Sud Pacifique Vanille Citrus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comptoir Sud Pacifique Vanille Citrus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanille Citrus marki Comptoir Sud Pacifique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanille Citrus marki Comptoir Sud Pacifique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Eau d`Amour Neil Morris Afire Chopard Happy Spirit Magical Nights Demeter Fragrance Never Lonely Laurence Dumont Vanille Chocolat Sage Machado Onyx & Peridot Mirato Malizia Bon Bons Milk Shake Keiko Mecheri Loukhoum Parfum du Soir Dana French Vanilla Jill Stuart Vanilla Lust Des Filles a la Vanille Vanille Social Creatures Frankfurt Kitchen