Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

Vanille Amande Comptoir Sud Pacifique dla kobiet

Vanille Amande Comptoir Sud Pacifique dla kobiet

migdałowy
orzechowy

Vanille Amande marki Comptoir Sud Pacifique to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak migdał i tahitiańska wanilia.

Migdał Tahitiańska wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanille Amande by Comptoir Sud Pacifique.

Vanille Amande Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Jak wskazuje nazwa: wanilia i migdały.
Migdały mocno wyczuwalne tylko na początku.
Wanilia bardzo kremowa, puszysta.
Zatykająco słodki.
Nie wiem czy tak jest ze wszystkimi tej marki, to jeden z pierwszych, które testuję.

Bardzo słaba projekcja i trwałość.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comptoir Sud Pacifique Vanille Amande, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comptoir Sud Pacifique Vanille Amande, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanille Amande marki Comptoir Sud Pacifique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanille Amande marki Comptoir Sud Pacifique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Demeter Fragrance Apple Pie Eadward Fragrances Indulge Christian Dior Dior Addict Limited Edition Collect It Molinard Fleur de Chocolat Keep Lucky Eau Envoutante Pour L`Amour Demeter Fragrance Reese's Peanut Butter Cups Demeter Fragrance Ginger Cookie Mirato Malizia Bon Bons Milk Shake Neil Morris Intimate Vanilla Parfume de Vanille Cherry Vanilla Yves Rocher Cap Nature Noix de Coco Hilde Soliani CiocoRosissimo