Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

Vanille Amande Comptoir Sud Pacifique dla kobiet

Vanille Amande Comptoir Sud Pacifique dla kobiet

migdałowy
orzechowy

Vanille Amande marki Comptoir Sud Pacifique to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak migdał i tahitiańska wanilia.

Migdał Tahitiańska wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanille Amande by Comptoir Sud Pacifique.

Vanille Amande Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Jak wskazuje nazwa: wanilia i migdały.
Migdały mocno wyczuwalne tylko na początku.
Wanilia bardzo kremowa, puszysta.
Zatykająco słodki.
Nie wiem czy tak jest ze wszystkimi tej marki, to jeden z pierwszych, które testuję.

Bardzo słaba projekcja i trwałość.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comptoir Sud Pacifique Vanille Amande, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comptoir Sud Pacifique Vanille Amande, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanille Amande marki Comptoir Sud Pacifique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanille Amande marki Comptoir Sud Pacifique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Estée Lauder Youth-Dew Amber Nude L`Erbolario Vaniglia e Zenzero Montale Mukhallat Laura Mercier Eau Gourmande Almond Coconut Worth Courtesan Smell Bent Gelty Pleasures Les Petits Plaisirs Vanille Troublante Demeter Fragrance Birthday Cake O Boticario Coffee Jessica Simpson Dreamy Dessert Galimard Canaica