Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

Vanille Abricot Comptoir Sud Pacifique dla kobiet

Vanille Abricot Comptoir Sud Pacifique dla kobiet

tropikalny
Vanille Abricot Comptoir Sud Pacifique dla kobiet Zdjęcia Vanille Abricot Comptoir Sud Pacifique dla kobiet Zdjęcia Vanille Abricot Comptoir Sud Pacifique dla kobiet Zdjęcia

Vanille Abricot marki Comptoir Sud Pacifique to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Vanille Abricot został wydany w 1993 roku. Nutami głowy są papaja, chlebowiec i morela; nutami serca są morela, chlebowiec i papaja; nutami bazy są wanilia i cukier.

Papaja Chlebowiec Morela

Morela Chlebowiec Papaja

Wanilia Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanille Abricot by Comptoir Sud Pacifique.

Vanille Abricot Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comptoir Sud Pacifique Vanille Abricot, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comptoir Sud Pacifique Vanille Abricot, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanille Abricot marki Comptoir Sud Pacifique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanille Abricot marki Comptoir Sud Pacifique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Gabriela Sabatini Devotion Comptoir Sud Pacifique Amour De Cacao Coppeneur Eau de Cacao Montale Boise Vanille Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Let Them Eat Cake Demeter Fragrance Cinnamon Bun Corine de Farme M'zelle Marshmallow Laurence Dumont Vanille Frangipanier La Perla Languid Vanilla Des Filles a la Vanille Vanilla Girls Faberlic Chocolate Story Hilde Soliani CiocoRosissimo