Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

Vanille Abricot Comptoir Sud Pacifique dla kobiet

Vanille Abricot Comptoir Sud Pacifique dla kobiet

tropikalny
Vanille Abricot Comptoir Sud Pacifique dla kobiet Zdjęcia Vanille Abricot Comptoir Sud Pacifique dla kobiet Zdjęcia Vanille Abricot Comptoir Sud Pacifique dla kobiet Zdjęcia

Vanille Abricot marki Comptoir Sud Pacifique to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Vanille Abricot został wydany w 1993 roku. Nutami głowy są papaja, chlebowiec i morela; nutami serca są morela, chlebowiec i papaja; nutami bazy są wanilia i cukier.

Papaja Chlebowiec Morela

Morela Chlebowiec Papaja

Wanilia Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanille Abricot by Comptoir Sud Pacifique.

Vanille Abricot Recenzje Perfum

Vanille Abricot by Comptoir Sud Pacifique 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Zakupowe okazje

Eau De Toilette 0.33oz
20.00 USD
Comptoir Sud Pacifique Vanille Abricot Rollerball 0.33 oz Eau de Toilette Rollerball
32.00 USD
Eau De Toilette 1oz
32.00 USD
Comptoir Sud Pacifique Vanille Abricot 1 oz Eau de Toilette Spray
Comptoir Sud Pacifique Vanille Abricot 1 oz Eau de Toilette Spray
FragranceNet.com
52.99 USD
Comptoir Sud Pacifique Vanille Abricot by Comptoir Sud Pacifique EDT Spray 3.3 oz Glass Bottle for Women
Beautyspin.com
53.40 USD
Comptoir Sud Pacifique Vanille Abricot eau de toilette for women 3.3 oz
Comptoir Sud Pacifique Vanille Abricot eau de toilette for women 3.3 oz
Comptoir Sud Pacifique Vanille Abricot 3.3 oz Eau de Toilette Spray
Comptoir Sud Pacifique Vanille Abricot 3.3 oz Eau de Toilette Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comptoir Sud Pacifique Vanille Abricot, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comptoir Sud Pacifique Vanille Abricot, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanille Abricot marki Comptoir Sud Pacifique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanille Abricot marki Comptoir Sud Pacifique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Giorgio Armani Emporio Armani Lei Montblanc Présence d'une femme Kimora Lee Simmons Baby Phat Golden Goddess Montale Chocolate Greedy Eadward Fragrances Indulge Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Let Them Eat Cake Guerlain Shalimar Oiseau de Paradis Corine de Farme Douceur Nature Vanilla Yves Rocher Cap Nature Vanille Yves Rocher Cap Nature Noix de Coco Laurence Dumont Creme Brulee Beyonce Heat Ultimate Elixir