Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Oudh Sensuel Comptoir Sud Pacifique dla kobiet i mężczyzn

Oudh Sensuel Comptoir Sud Pacifique dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Oudh Sensuel Comptoir Sud Pacifique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Oudh Sensuel marki Comptoir Sud Pacifique to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Oudh Sensuel został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Emmanuelle Juilliard. Nutę głowy stanowi płatki róży; nutami serca są szafran i drzewo sandałowe; nutami bazy są agar (oud), paczula i białe piżmo.

Płatki róży

Szafran Drzewo sandałowe

Agar (oud) Paczula Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oudh Sensuel by Comptoir Sud Pacifique.

Oudh Sensuel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comptoir Sud Pacifique Oudh Sensuel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comptoir Sud Pacifique Oudh Sensuel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oudh Sensuel marki Comptoir Sud Pacifique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oudh Sensuel marki Comptoir Sud Pacifique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Cacharel Nemo Paco Rabanne Black XS Chanel Allure Pour Homme Avon Derek Jeter Driven Black Prada No3 Cuir Amber Masaki Matsushima Aqua Mat Homme Gap White Amber No.541 Bois 1920 Real Patchouly becker.eshaya Golden Amber Dana Toujours Moi Seven Skies Lalita Etat Libre d`Orange Fat Electrician