Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Nomaoud Comptoir Sud Pacifique dla kobiet i mężczyzn

Nomaoud Comptoir Sud Pacifique dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Nomaoud Comptoir Sud Pacifique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Nomaoud Comptoir Sud Pacifique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Nomaoud Comptoir Sud Pacifique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Nomaoud Comptoir Sud Pacifique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Nomaoud marki Comptoir Sud Pacifique to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nomaoud został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są ylang-ylang i szafran; nutami serca są róża, francuskie labdanum, drewno kaszmirowe i cedr virginia; nutami bazy są agar (oud), drzewo sandałowe, ambra, skóra, piżmo i amyris.

Ylang-ylang Szafran

Róża Francuskie labdanum Drewno kaszmirowe Cedr Virginia

Agar (oud) Drzewo sandałowe Ambra Skóra Piżmo Amyris

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nomaoud by Comptoir Sud Pacifique.

Nomaoud Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comptoir Sud Pacifique Nomaoud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comptoir Sud Pacifique Nomaoud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nomaoud marki Comptoir Sud Pacifique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nomaoud marki Comptoir Sud Pacifique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
L`Erbolario Sandalwood Loewe Solo Loewe Eau de Cologne Intense Parfumerie Generale PG02 Coze Montale Aoud Red Flowers Bois 1920 Real Patchouly Clive Christian No. 1 Guerlain Aroma Allegoria Exalting Aromaparfum Alexandra de Markoff Enigma Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Donna Karan Cashmere Mist Luxe Hermes Eau des Merveilles Pegase The Organic Pharmacy Organic Glam Oud