Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Mage D'Orient Comptoir Sud Pacifique dla mężczyzn

Mage D'Orient Comptoir Sud Pacifique dla mężczyzn

tropikalny
Mage D'Orient Comptoir Sud Pacifique dla mężczyzn Zdjęcia Mage D'Orient Comptoir Sud Pacifique dla mężczyzn Zdjęcia

Mage D'Orient marki Comptoir Sud Pacifique to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Mage D'Orient został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są ananas, lima, liczi, kokos i bergamotka; nutami serca są kwiat pomarańczy, lawenda, jaśmin i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, wanilia, wetyweria, cedr i mleko kokosowe.

Ananas Lima Liczi Kokos Bergamotka

Kwiat pomarańczy Lawenda Jaśmin Geranium

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Wanilia Wetyweria Cedr Mleko kokosowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mage D'Orient by Comptoir Sud Pacifique.

Fils de Dieu du riz et des agrumes

Mage D'Orient Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comptoir Sud Pacifique Mage D'Orient, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comptoir Sud Pacifique Mage D'Orient, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mage D'Orient marki Comptoir Sud Pacifique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mage D'Orient marki Comptoir Sud Pacifique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Creed Original Santal FCUK FCUK Him Kenneth Cole Kenneth Cole New York Women Krizia Moods by Krizia Uomo Orlane Be 21 Masaki Matsushima Aqua Mat Homme Montale Steam Aoud (Aoud Hoggar Mota) Guerlain Bois d'Armenie Caron Yatagan Thierry Mugler A*Men Pure Malt Ella Mikao Yujin Men Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal