Marki » C » drzewno - przyprawowe « Grupy

L'Eau du Gouverneur Comptoir Sud Pacifique dla kobiet i mężczyzn

L'Eau du Gouverneur Comptoir Sud Pacifique dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

L'Eau du Gouverneur Comptoir Sud Pacifique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia L'Eau du Gouverneur Comptoir Sud Pacifique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

L'Eau du Gouverneur marki Comptoir Sud Pacifique to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. L'Eau du Gouverneur został wydany w 1980 roku. Nutami głowy są werbena cytrynowa, bergamotka i cytryna; nutami serca są gałka muszkatołowa, pieprz, szałwia muszkatołowa i goździk (przyprawa); nutami bazy są fasolka tonka, piżmo, wetyweria i cedr.

Werbena cytrynowa Bergamotka Cytryna

Gałka muszkatołowa Pieprz Szałwia muszkatołowa Goździk (przyprawa)

Fasolka tonka Piżmo Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Eau du Gouverneur by Comptoir Sud Pacifique.

Cacharel Pour Homme
Nutmeg & Ginger

L'Eau du Gouverneur Recenzje Perfum

L'Eau du Gouverneur by Comptoir Sud Pacifique 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comptoir Sud Pacifique L'Eau du Gouverneur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comptoir Sud Pacifique L'Eau du Gouverneur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Eau du Gouverneur marki Comptoir Sud Pacifique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Eau du Gouverneur marki Comptoir Sud Pacifique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Annayake Undo pour Homme Lancome Miracle Homme Davidoff Echo Davidoff Adventure Hermes Hermessence Paprika Brasil Tonino Lamborghini Feroce Nez a Nez Ambre a Sade Rothenstein Pirates of Love D.S. & Durga Barbados Gianni Campagna Bespoke Alfred Dunhill Dunhill for Men