Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Hemisphere Sud Comptoir Sud Pacifique dla kobiet

Hemisphere Sud Comptoir Sud Pacifique dla kobiet

Mam: 1

Hemisphere Sud Comptoir Sud Pacifique dla kobiet Zdjęcia Hemisphere Sud Comptoir Sud Pacifique dla kobiet Zdjęcia Hemisphere Sud Comptoir Sud Pacifique dla kobiet Zdjęcia

Hemisphere Sud marki Comptoir Sud Pacifique to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Hemisphere Sud został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są pomarańcza, pieprz i róża; nutami serca są jaśmin, piwonia i lotos; nutami bazy są paczula, wanilia, ambra i piżmo.

Pomarańcza Pieprz Róża

Jaśmin Piwonia Lotos

Paczula Wanilia Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hemisphere Sud by Comptoir Sud Pacifique.

Hemisphere Sud Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comptoir Sud Pacifique Hemisphere Sud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comptoir Sud Pacifique Hemisphere Sud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hemisphere Sud marki Comptoir Sud Pacifique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hemisphere Sud marki Comptoir Sud Pacifique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

ID Parfums Pour L'Amour de L'Inde Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Nanette Lepore Shanghai Butterfly La Collina Toscana La Collina Toscana Poppy of Cliffs Menard L'eau de Kasaneka Jeanne Arthes Cobra for Her Version Inedite Remy Latour Attractive Opus Oils Island Girl: Tiare (Tahitian) Tesori d`Oriente Frangipani delle Indie Creed Angelique Encens Tonatto Profumi M'oma Judith Leiber Judith Leiber Night