Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Hemisphere Sud Comptoir Sud Pacifique dla kobiet

Hemisphere Sud Comptoir Sud Pacifique dla kobiet

Mam: 1

Hemisphere Sud Comptoir Sud Pacifique dla kobiet Zdjęcia Hemisphere Sud Comptoir Sud Pacifique dla kobiet Zdjęcia Hemisphere Sud Comptoir Sud Pacifique dla kobiet Zdjęcia

Hemisphere Sud marki Comptoir Sud Pacifique to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Hemisphere Sud został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są pomarańcza, pieprz i róża; nutami serca są jaśmin, piwonia i lotos; nutami bazy są paczula, wanilia, ambra i piżmo.

Pomarańcza Pieprz Róża

Jaśmin Piwonia Lotos

Paczula Wanilia Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hemisphere Sud by Comptoir Sud Pacifique.

Hemisphere Sud Recenzje Perfum

Hemisphere Sud by Comptoir Sud Pacifique 5.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comptoir Sud Pacifique Hemisphere Sud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comptoir Sud Pacifique Hemisphere Sud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hemisphere Sud marki Comptoir Sud Pacifique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hemisphere Sud marki Comptoir Sud Pacifique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Magie (La Collection Fragrances) Jesus Del Pozo Halloween Tropical Thierry Mugler Mirror Mirror Collection -  Miroir des Envies Joop! Joop! Nuit d`Ete Tocca Cleopatra Amouage Esprit d`Amouage Apothia L Eau de Parfum Popy Moreni Popy Moreni Morris Gocce di Napoleon Detaille Alizee Etienne Aigner Etienne Aigner Pour Femme Shiseido Memoire