Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Harmonie Creole Comptoir Sud Pacifique dla kobiet

Harmonie Creole Comptoir Sud Pacifique dla kobiet

tuberozowy

Harmonie Creole marki Comptoir Sud Pacifique to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat afrykańskiej pomarańczy, geranium, tuberoza, wanilia i kokos.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Geranium Tuberoza Wanilia Kokos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Harmonie Creole by Comptoir Sud Pacifique.

Harmonie Creole Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comptoir Sud Pacifique Harmonie Creole, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comptoir Sud Pacifique Harmonie Creole, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Harmonie Creole marki Comptoir Sud Pacifique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Harmonie Creole marki Comptoir Sud Pacifique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Chamade Clinique Simply Clinique Avon Tomorrow Tom Ford Black Orchid Oscar de la Renta Oscar Pierre Balmain Balmya de Balmain Leonard Leonara Coty La Voce Renee Fleming Parfum d`Empire Cuir Ottoman Fred Hayman Hollywood Star Profumum Roma Volo AZ 686 Modigliani Modigliani