Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Miałem: 1

ozonowy
wodny
Cool Tropic Turqouise Comptoir Sud Pacifique dla kobiet Zdjęcia

Cool Tropic Turqouise marki Comptoir Sud Pacifique to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Cool Tropic Turqouise został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są mięta, grejpfrut, bergamotka, arbuz i tangeryna; nutami serca są imbir, frezja, cytrusy i jaśmin; nutami bazy są mech dębowy, białe piżmo i brazylijskie drzewo różane.

Mięta Grejpfrut Bergamotka Arbuz Tangeryna

Imbir Frezja Cytrusy Jaśmin

Mech dębowy Białe piżmo Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cool Tropic Turqouise by Comptoir Sud Pacifique.

Cool Tropic Turqouise Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Turqouise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Turqouise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cool Tropic Turqouise marki Comptoir Sud Pacifique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cool Tropic Turqouise marki Comptoir Sud Pacifique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvador Dali RubyLips Estée Lauder Beyond Paradise Summer Fun (2007) Ghost Ghost Deep Night Victoria`s Secret Dream Angels Desire Lucky Brand Lucky You for Women Rothenstein Deja Vu Arno Sorel Jardins de Babel Hesperides Aloha Beauty Hawaiian Plumeria Lanvin Marry Me Victoria`s Secret Sexy Little Things Noir Tease Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Love Iceberg Eau de Iceberg Pour Femme