Marki » C » orientalne « Grupy

Cool Tropic Paradise Comptoir Sud Pacifique dla kobiet

Miałem: 1

wodny
Cool Tropic Paradise Comptoir Sud Pacifique dla kobiet Zdjęcia

Cool Tropic Paradise marki Comptoir Sud Pacifique to orientalne perfumy dla kobiet. Cool Tropic Paradise został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są pomarańcza, lilia wodna i tangeryna; nutami serca są plumeria i gardenia tahitańska; nutami bazy są białe piżmo i mleko kokosowe.

Pomarańcza Lilia wodna Tangeryna

Plumeria Gardenia tahitańska

Białe piżmo Mleko kokosowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cool Tropic Paradise by Comptoir Sud Pacifique.

Cool Tropic Paradise Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Paradise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Paradise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cool Tropic Paradise marki Comptoir Sud Pacifique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cool Tropic Paradise marki Comptoir Sud Pacifique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Cartier Must de Cartier Stella Cadente Miss Me Discrete Pupa Puposhka Gold Jean Desprez Bal a Versailles Ted Lapidus Lapidus Pour Homme biehl parfumkunstwerke eo01 Le Labo Poivre 23 London Ajmal Mawsouf Comme des Garcons Glitter M. Micallef Aoud Gourmet Black Phoenix Alchemy Lab Witchblade Black Phoenix Alchemy Lab Bette Noir