Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Coeur de Vahine Comptoir Sud Pacifique dla kobiet

Coeur de Vahine Comptoir Sud Pacifique dla kobiet

Mam: 1

Coeur de Vahine Comptoir Sud Pacifique dla kobiet Zdjęcia

Coeur de Vahine marki Comptoir Sud Pacifique to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Coeur de Vahine został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są bergamotka, czerwona pomarańcza, brzoskwinia i marakuja; nutami serca są gardenia tahitańska, jaśmin, kwiat pomarańczy i róża; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Bergamotka Czerwona pomarańcza Brzoskwinia Marakuja

Gardenia tahitańska Jaśmin Kwiat pomarańczy Róża

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coeur de Vahine by Comptoir Sud Pacifique.

Coeur de Vahine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comptoir Sud Pacifique Coeur de Vahine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comptoir Sud Pacifique Coeur de Vahine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coeur de Vahine marki Comptoir Sud Pacifique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coeur de Vahine marki Comptoir Sud Pacifique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza First Light Cacharel Amor Amor Elixir Passion Fragonard Capucine Parfumerie Generale PG19 Louanges Profanes Giorgio Armani Onde Extase Jean-Louis Scherrer Nuits Indiennes Remy Latour Attractive MDCI Parfums Enlevement au Serail Chopard Brilliant Wish Red Flower Organic Perfume Ambrette Rasasi Roaa Oriflame Midnight Pearl