Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

Mam: 2 Chcę: 2

mleczny
kokosowy
tropikalny
Coco Figue Comptoir Sud Pacifique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Coco Figue Comptoir Sud Pacifique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Coco Figue Comptoir Sud Pacifique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Coco Figue marki Comptoir Sud Pacifique to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Coco Figue został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są figa, kwiat wanilii i kokos; nutami serca są mleko, kokos, cukier i pszenica; nutami bazy są liść figi, mleko kokosowe i wanilia.

Figa Kwiat wanilii Kokos

Mleko Kokos Cukier Pszenica

Liść figi Mleko kokosowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coco Figue by Comptoir Sud Pacifique.

Coco Extreme

Coco Figue Recenzje Perfum

Coco Figue by Comptoir Sud Pacifique 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comptoir Sud Pacifique Coco Figue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comptoir Sud Pacifique Coco Figue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coco Figue marki Comptoir Sud Pacifique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coco Figue marki Comptoir Sud Pacifique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Boucheron Jaipur Saphir Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Calypso St. Barth Lea Thierry Mugler Angel Sunessence Edition Bleu Lagon JoAnne Bassett Sensuous Vanilla Corine de Farme M'zelle Pomme d'Amour Laurence Dumont Vanille Orientale Sage Machado Onyx & Peridot Yves Rocher Cap Nature Noix de Coco Omnia Profumi Madera Hilde Soliani Doolciiisssimo Nicolai Parfumeur Createur Vanille Intense