Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

Mam: 2 Chcę: 2

mleczny
kokosowy
tropikalny
Coco Figue Comptoir Sud Pacifique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Coco Figue Comptoir Sud Pacifique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Coco Figue Comptoir Sud Pacifique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Coco Figue marki Comptoir Sud Pacifique to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Coco Figue został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są figa, kwiat wanilii i kokos; nutami serca są mleko, kokos, cukier i pszenica; nutami bazy są liść figi, mleko kokosowe i wanilia.

Figa Kwiat wanilii Kokos

Mleko Kokos Cukier Pszenica

Liść figi Mleko kokosowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coco Figue by Comptoir Sud Pacifique.

Coco Extreme

Coco Figue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comptoir Sud Pacifique Coco Figue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comptoir Sud Pacifique Coco Figue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coco Figue marki Comptoir Sud Pacifique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coco Figue marki Comptoir Sud Pacifique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Chopard Wish Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Hugo Boss Deep Red Comptoir Sud Pacifique Vanille Amande Lolita Lempicka L`eau de Minuit Laura Mercier Eau Gourmande Vanille Gourmande Sarah Horowitz Parfums Perfect Kiss Red Pearl Red Pearl L`Artisan Parfumeur Havana Vanille Demeter Fragrance Jelly Belly Blueberry Muffin Alfred Sung Joya Guerlain Shalimar Ode a la Vanille