Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

Caramel Sunset Comptoir Sud Pacifique dla kobiet

karmelowy
mleczny
migdałowy

Caramel Sunset marki Comptoir Sud Pacifique to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są nuty kwiatowe, kokos i karmel; nutami serca są cukier, mleko i migdał; nutą bazy jest wanilia.

Nuty kwiatowe Kokos Karmel

Cukier Mleko Migdał

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Caramel Sunset by Comptoir Sud Pacifique.

Caramel Sunset Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comptoir Sud Pacifique Caramel Sunset, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comptoir Sud Pacifique Caramel Sunset, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Caramel Sunset marki Comptoir Sud Pacifique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Caramel Sunset marki Comptoir Sud Pacifique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Thierry Mugler Angel Forever Lavanila Laboratories Vanilla Coconut Alexandre Barthet Barth L`Artisan Parfumeur Havana Vanille Voluspa Jasmine Brown Sugar Yves Rocher Cap Nature Vanille Melvita Sweet Vanilla Ulric de Varens Miss Varens Hilde Soliani Vani Chic Galimard Canaica Yosh The Heart Is Deceitful Above All Things Rituals No. 09 Vanilla & Sweet Orange Drops