Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

Caramel Sunset Comptoir Sud Pacifique dla kobiet

karmelowy
mleczny
migdałowy

Caramel Sunset marki Comptoir Sud Pacifique to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są nuty kwiatowe, kokos i karmel; nutami serca są cukier, mleko i migdał; nutą bazy jest wanilia.

Nuty kwiatowe Kokos Karmel

Cukier Mleko Migdał

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Caramel Sunset by Comptoir Sud Pacifique.

Caramel Sunset Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comptoir Sud Pacifique Caramel Sunset, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comptoir Sud Pacifique Caramel Sunset, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Caramel Sunset marki Comptoir Sud Pacifique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Caramel Sunset marki Comptoir Sud Pacifique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Chanel Allure eau de parfum Giorgio Armani Emporio Armani Lei Thierry Mugler Innocent Al-Rehab Deluxe Laura Mercier Eau Gourmande Vanille Gourmande Jessica Simpson Fancy L`Erbolario Vaniglia Boadicea the Victorious Adoration Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 8 Parfume de Vanille Wild Berry Vanilla Payard Pistachio Ganache Jessica Simpson Dessert Treats Vanilla Ice Cream