Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Bois Royal Comptoir Sud Pacifique dla kobiet i mężczyzn

Bois Royal Comptoir Sud Pacifique dla kobiet i mężczyzn

Bois Royal Comptoir Sud Pacifique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Bois Royal marki Comptoir Sud Pacifique to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Bois Royal został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sidonie Lancesseur. Nutami głowy są bergamotka, cytryna i cytron; nutami serca są kmin, geranium i paczula; nutami bazy są cedr, haitańska wetyweria, mech dębowy i benzoes.

Bergamotka Cytryna Cytron

Kmin Geranium Paczula

Cedr Haitańska wetyweria Mech dębowy Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bois Royal by Comptoir Sud Pacifique.

Bois Royal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comptoir Sud Pacifique Bois Royal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comptoir Sud Pacifique Bois Royal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bois Royal marki Comptoir Sud Pacifique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bois Royal marki Comptoir Sud Pacifique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens Trussardi Trussardi Inside for men Lancome Hypnose Hypnotizing Elixir Parfumerie Generale PG10 Aomassai Les Nereides Patchouli Antique Dana Ambush original Donna Karan Cashmere Mist Luxe Burberry Burberrys Adidas Adidas Game Spirit Le Labo Another 13 Halston Man Amber Swiss Arabian Mukhalat Malaki