Marki » C » drzewne « Grupy

Barbier des Isles Comptoir Sud Pacifique dla mężczyzn

Barbier des Isles Comptoir Sud Pacifique dla mężczyzn

dymny

Barbier des Isles marki Comptoir Sud Pacifique to drzewne perfumy dla mężczyzn. Barbier des Isles został wydany w 1978 roku. Nutami głowy są pomarańcza, bergamotka i cytryna; nutami serca są jaśmin, goździk (przyprawa), kadzidło i kardamon; nutami bazy są paczula, piżmo, wetyweria, brazylijskie drzewo różane i mirra.

Pomarańcza Bergamotka Cytryna

Jaśmin Goździk (przyprawa) Kadzidło Kardamon

Paczula Piżmo Wetyweria Brazylijskie drzewo różane Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Barbier des Isles by Comptoir Sud Pacifique.

Barbier des Isles Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comptoir Sud Pacifique Barbier des Isles, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comptoir Sud Pacifique Barbier des Isles, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Barbier des Isles marki Comptoir Sud Pacifique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Barbier des Isles marki Comptoir Sud Pacifique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Aramis Aramis Bermuda Tonic Salvador Dali Purplelips Sensual Givenchy Very Irresistible Summer for Men 2006 Etat Libre d`Orange Secretions Magnifiques Ralph Lauren Polo Modern Reserve Xerjoff Modoc Pacifica Tibetan Mountain Temple Le Jardin Retrouve Eau de Vetyver Kanøn Norwegian Wood Ava Luxe Bois Fonce Sprezzatura 732 Cascante d’Amore Parah Black Touch