Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Aoud de Nuit Comptoir Sud Pacifique dla kobiet i mężczyzn

Aoud de Nuit Comptoir Sud Pacifique dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Aoud de Nuit Comptoir Sud Pacifique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Aoud de Nuit Comptoir Sud Pacifique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Aoud de Nuit Comptoir Sud Pacifique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Aoud de Nuit Comptoir Sud Pacifique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Aoud de Nuit marki Comptoir Sud Pacifique to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Aoud de Nuit został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka i liść czarnej porzeczki; nutami serca są róża, irys, wanilia, kardamon, szafran i cedr virginia; nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe, agar (oud), karmel, fasolka tonka i piżmo.

Bergamotka Liść czarnej porzeczki

Róża Irys Wanilia Kardamon Szafran Cedr Virginia

Paczula Drzewo sandałowe Agar (oud) Karmel Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aoud de Nuit by Comptoir Sud Pacifique.

Al Sharquiah

Aoud de Nuit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comptoir Sud Pacifique Aoud de Nuit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comptoir Sud Pacifique Aoud de Nuit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aoud de Nuit marki Comptoir Sud Pacifique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aoud de Nuit marki Comptoir Sud Pacifique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Charles Jourdan Charles Jourdan The Parfum Donna Karan Cashmere Mist Jacomo Jacomo for Men Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Ivy Pierre Cardin Revelation Energy Les Nereides Oppoponax Dana Ambush original Lulu Guinness Cast A Spell Six Scents Six Scents Series Two 2 Damir Doma: Ende / Anfang M. Micallef Patchouli Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade Odin 01 Nomad