Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Aloha Tiare Eau de Toilette Comptoir Sud Pacifique dla kobiet

Miałem: 1

kokosowy
tropikalny
Aloha Tiare Eau de Toilette Comptoir Sud Pacifique dla kobiet Zdjęcia Aloha Tiare Eau de Toilette Comptoir Sud Pacifique dla kobiet Zdjęcia Aloha Tiare Eau de Toilette Comptoir Sud Pacifique dla kobiet Zdjęcia Aloha Tiare Eau de Toilette Comptoir Sud Pacifique dla kobiet Zdjęcia Aloha Tiare Eau de Toilette Comptoir Sud Pacifique dla kobiet Zdjęcia

Aloha Tiare Eau de Toilette marki Comptoir Sud Pacifique to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Aloha Tiare Eau de Toilette został wydany w 1975 roku. Nutę głowy stanowi plumeria; nutami serca są gardenia tahitańska i ylang-ylang; nutami bazy są kokos, benzoes, wanilia i piżmo.

Plumeria

Gardenia tahitańska Ylang-ylang

Kokos Benzoes Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aloha Tiare Eau de Toilette by Comptoir Sud Pacifique.

Reve d'Anthala

Aloha Tiare Eau de Toilette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comptoir Sud Pacifique Aloha Tiare Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comptoir Sud Pacifique Aloha Tiare Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aloha Tiare Eau de Toilette marki Comptoir Sud Pacifique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aloha Tiare Eau de Toilette marki Comptoir Sud Pacifique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Missoni Missoni Guerlain Cherry Blossom Fruity Thierry Mugler Innocent Rock Gianfranco Ferre Ferre Rose Diamond Limited Edition Naomi Campbell Seductive Elixir Esteban Folie de Figue Sarantis C-Thru Ruby Bruno Banani About Women Koto Parfums L`Elixir de Selenia Estée Lauder Pleasures Bloom Mary-Kate and Ashley Olsen N.Y. Chic Romane Jet 365 Long Weekend