Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Agua de Almiscar Companhia da Terra dla kobiet i mężczyzn

Agua de Almiscar  Companhia da Terra dla kobiet i mężczyzn

ozonowy
Agua de Almiscar  Companhia da Terra dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Agua de Almiscar  Companhia da Terra dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Agua de Almiscar marki Companhia da Terra to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Agua de Almiscar został wydany w 1982 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ricardo Penafiel Malta. Nutę głowy stanowi nuty kwiatowe; nutami serca są jaśmin i biała herbata; nutą bazy jest piżmo.

Nuty kwiatowe

Jaśmin Biała herbata

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Agua de Almiscar by Companhia da Terra.

Agua de Almiscar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Companhia da Terra Agua de Almiscar , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Companhia da Terra Agua de Almiscar , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Agua de Almiscar marki Companhia da Terra. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Agua de Almiscar marki Companhia da Terra reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Dolce&Gabbana The One Benetton B. United Woman Parfums Elite Elite Model Attitude Calvin Klein Secret Obsession Parfumerie Generale PG19 Louanges Profanes Remy Latour Attractive Les Parfums de Rosine Secrets de Rose Le Jardin Retrouve Eau de Tubereuse Space NK Champaca Roger & Gallet Amande Persane Eau Fraiche Parfumee Anucci Anucci Femme Anne Klein Anne Klein 2