Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Sandalo Compagnia Delle Indie dla kobiet i mężczyzn

Sandalo Compagnia Delle Indie dla kobiet i mężczyzn

Sandalo Compagnia Delle Indie dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Sandalo marki Compagnia Delle Indie to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są cytryna amalfi, bergamotka i mandarynka; nutami serca są lawenda i szałwia; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i francuskie labdanum.

Cytryna Amalfi Bergamotka Mandarynka

Lawenda Szałwia

Drzewo sandałowe Paczula Francuskie labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sandalo by Compagnia Delle Indie.

Sandalo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Compagnia Delle Indie Sandalo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Compagnia Delle Indie Sandalo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sandalo marki Compagnia Delle Indie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sandalo marki Compagnia Delle Indie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Dolce&Gabbana D&G Masculine Joop! Joop! Go Rance 1795 Le Vainqueur Jo Malone Vetyver Yves Saint Laurent Opium Poesie de Chine pour Homme Leonard Leonard Homme Jacques Fath Yang Jardin de France Svetlana Pacsun Vurt Red Bruno Banani Scent From Heaven O Boticario Portinari Molton Brown Bracing Silverbirch