Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Patchouly Compagnia Delle Indie dla kobiet i mężczyzn

Patchouly Compagnia Delle Indie dla kobiet i mężczyzn

Patchouly Compagnia Delle Indie dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Patchouly marki Compagnia Delle Indie to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutą serca jest geranium; nutami bazy są lilia wodna i paczula.

Bergamotka

Geranium

Lilia wodna Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Patchouly by Compagnia Delle Indie.

Patchouly Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Compagnia Delle Indie Patchouly, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Compagnia Delle Indie Patchouly, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Patchouly marki Compagnia Delle Indie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Patchouly marki Compagnia Delle Indie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Mexx Mexx Amsterdam Spring Edition Man Thierry Mugler Ice*Men La Perla GrigioPerla Hedo White Gap The Natural Avon Unscripted Crabtree & Evelyn Uncharted Montale Boise Fruite Ted Baker M O Boticario Vetiver Brasil Caswell Massey Greenbriar Smell Bent Brussels Sprouted