Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Patchouly Compagnia Delle Indie dla kobiet i mężczyzn

Patchouly Compagnia Delle Indie dla kobiet i mężczyzn

Patchouly Compagnia Delle Indie dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Patchouly marki Compagnia Delle Indie to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutą serca jest geranium; nutami bazy są lilia wodna i paczula.

Bergamotka

Geranium

Lilia wodna Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Patchouly by Compagnia Delle Indie.

Patchouly Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Compagnia Delle Indie Patchouly, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Compagnia Delle Indie Patchouly, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Patchouly marki Compagnia Delle Indie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Patchouly marki Compagnia Delle Indie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Hugo Boss Boss In Motion Blue Burberry Burberry Men Usher Usher He Liz Claiborne Curve Kicks for Men Azzaro Onyx Aveda Yatra Jardin de France Eau boisee Guepard Guepard for Man Davidoff Adventure Eau Fraiche Burt`s Bees Natural Cologne Nicolai Parfumeur Createur Baladin Strange Invisible Perfumes Atlantic