Marki » C » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo Compagnia Delle Indie dla mężczyzn

I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo Compagnia Delle Indie dla mężczyzn

I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo Compagnia Delle Indie dla mężczyzn Zdjęcia

I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo marki Compagnia Delle Indie to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo został wydany w 2000 roku. Nutami głowy są bergamotka, kardamon, jałowiec i pomarańcza; nutami serca są liść figi, jaśmin, gałka muszkatołowa i liść fiołka; nutami bazy są ambra, cedr virginia, piżmo i fasolka tonka.

Bergamotka Kardamon Jałowiec Pomarańcza

Liść figi Jaśmin Gałka muszkatołowa Liść fiołka

Ambra Cedr Virginia Piżmo Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo by Compagnia Delle Indie.

I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo marki Compagnia Delle Indie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo marki Compagnia Delle Indie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Aramis Aramis Life My Summer Carolina Herrera 212 Men a Summer on Ice 2003 Estée Lauder Pleasures For Men Guepard Guepard Smell Bent Elf-Fulfilling Prophecy The Party The Ten Party 1986 Cinq Mondes Rituel du Siam Damien Bash Parfum Lucifer No.4 Brandy Parfums Brandy Nickel Eau Maximum Hilde Soliani CiocoSpesizissimo Madonna Nudes 1979 Pour Homme