Marki » C » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo Compagnia Delle Indie dla mężczyzn

I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo Compagnia Delle Indie dla mężczyzn

I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo Compagnia Delle Indie dla mężczyzn Zdjęcia

I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo marki Compagnia Delle Indie to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo został wydany w 2000 roku. Nutami głowy są bergamotka, kardamon, jałowiec i pomarańcza; nutami serca są liść figi, jaśmin, gałka muszkatołowa i liść fiołka; nutami bazy są ambra, cedr virginia, piżmo i fasolka tonka.

Bergamotka Kardamon Jałowiec Pomarańcza

Liść figi Jaśmin Gałka muszkatołowa Liść fiołka

Ambra Cedr Virginia Piżmo Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo by Compagnia Delle Indie.

I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo marki Compagnia Delle Indie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo marki Compagnia Delle Indie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Comptoir Sud Pacifique Ecume de The Pal Zileri Lab i-White L`Artisan Parfumeur Tea for Two Parfumerie Generale PG11 Harmatan Noir Lili Bermuda 64 West O Boticario Styletto Tonatto Profumi Albi Diptyque L`Eau de Tarocco D.S. & Durga Coriander Miller et Bertaux A Quiet Morning Yardley Iris and Lavender Nejma Puro