Marki » C » kwiatowo - wodne « Grupy

I Ragazzi Compagnia Delle Indie Donna Compagnia Delle Indie dla kobiet

Mam: 1

żółtych kwiatów
I Ragazzi Compagnia Delle Indie Donna Compagnia Delle Indie dla kobiet Zdjęcia

I Ragazzi Compagnia Delle Indie Donna marki Compagnia Delle Indie to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są woda morska, mięta i cytryna amalfi; nutami serca są konwalia, ylang-ylang, jaśmin i brzoskwinia; nutami bazy są cedr virginia, drzewo sandałowe, piżmo i wanilia.

Woda morska Mięta Cytryna Amalfi

Konwalia Ylang-ylang Jaśmin Brzoskwinia

Cedr Virginia Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about I Ragazzi Compagnia Delle Indie Donna by Compagnia Delle Indie.

I Ragazzi Compagnia Delle Indie Donna Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Donna, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Donna, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum I Ragazzi Compagnia Delle Indie Donna marki Compagnia Delle Indie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu I Ragazzi Compagnia Delle Indie Donna marki Compagnia Delle Indie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
DSQUARED² She Wood Crystal Creek Wood Lumene Kuulas Issey Miyake L`Eau d`Issey Reflection In A Drop Bjorn Borg Love All Foxy Red Issey Miyake L`Eau d`Issey Extract Edition Shiro Kuramata Roberto Capucci Nuance Sarantis B.U. Icy Hermes Un Jardin En Mediterranee Oriflame Sensoria Scents of Time Nenufar Ralph Lauren Polo Sport Woman Pascal Morabito Passion Mediterrannee Avec Amour