Marki » C » kwiatowo - wodne « Grupy

I Ragazzi Compagnia Delle Indie Donna Compagnia Delle Indie dla kobiet

Mam: 1

żółtych kwiatów
I Ragazzi Compagnia Delle Indie Donna Compagnia Delle Indie dla kobiet Zdjęcia

I Ragazzi Compagnia Delle Indie Donna marki Compagnia Delle Indie to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są woda morska, mięta i cytryna amalfi; nutami serca są konwalia, ylang-ylang, jaśmin i brzoskwinia; nutami bazy są cedr virginia, drzewo sandałowe, piżmo i wanilia.

Woda morska Mięta Cytryna Amalfi

Konwalia Ylang-ylang Jaśmin Brzoskwinia

Cedr Virginia Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about I Ragazzi Compagnia Delle Indie Donna by Compagnia Delle Indie.

I Ragazzi Compagnia Delle Indie Donna Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Donna, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Donna, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum I Ragazzi Compagnia Delle Indie Donna marki Compagnia Delle Indie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu I Ragazzi Compagnia Delle Indie Donna marki Compagnia Delle Indie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Lancome O Oui! Courreges Courreges in Blue Matthew Williamson Lotus Seven Skies Free Love Modigliani Paradiso Pascal Morabito Passion Mediterrannee Avec Amour Eau D`Italie Au Lac Ebba Los Angeles Miss Marisa Oriflame Midsummer Woman Pierre Cardin Bleu Marine Pour Elle Faberlic Alisez Hilde Soliani Acquiilssssima