Marki » C » aromatyczno - wodne « Grupy

Miałem: 4

lekko korzenny
morski
Europe Mediterranean Breeze Compagnia Delle Indie dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Europe Mediterranean Breeze marki Compagnia Delle Indie to aromatyczno - wodne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Europe Mediterranean Breeze został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są woda morska, grejpfrut i anyż gwiazdkowaty; nutami serca są róża, konwalia i nuty kwiatowe; nutą bazy jest piżmo.

Woda morska Grejpfrut Anyż gwiazdkowaty

Róża Konwalia Nuty kwiatowe

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Europe Mediterranean Breeze by Compagnia Delle Indie.

Europe Mediterranean Breeze Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Dziwny zapach. Dziwny dlatego, że dla mnie nie pachnie jak perfumy, a kosmetyk do układania włosów sprzed lat. Pamietam ten zapach dokładnie, bo babcia zabierała mnie do swojej znajomej fryzjerki, która zawsze obficie spryskiwała włosy klientek właśnie takim płynem, a potem cały dzień byłam taka ´´pachnąca´´. Nuty zapachowe zlewają się, zresztą ja nie czuję ani krzty anyżu, grapefruita, ale jakieś marne piżmo z bliżej nieokreślonymi kwiatami, które pachną dokładnie tak samo jak w kosmetykach np. do włosów. Nie podoba mi się i nie chciałabym tak pachnieć.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Compagnia Delle Indie Europe Mediterranean Breeze, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Compagnia Delle Indie Europe Mediterranean Breeze, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Europe Mediterranean Breeze marki Compagnia Delle Indie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Europe Mediterranean Breeze marki Compagnia Delle Indie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Jean-Louis Scherrer Immense Pour Homme Parfums J'ai Osé J'ai Osé Aqua Roxy Roxy Love The Body Shop Oceanus Quiksilver Quiksilver for Men Calvin Klein CK One Summer 2009 Calypso Christiane Celle Calypso Marine Julian Rouas Swing Truefitt & Hill Clubman Demeter Fragrance Kahala Hawaiian Surf Thymes Azur Roccobarocco Piazza di Spagna Uomo