Marki » C » orientalne « Grupy

Africa Desert Tobacco Compagnia Delle Indie dla kobiet i mężczyzn

Africa Desert Tobacco Compagnia Delle Indie dla kobiet i mężczyzn

tytoniowy
Africa Desert Tobacco Compagnia Delle Indie dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Africa Desert Tobacco marki Compagnia Delle Indie to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Africa Desert Tobacco został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutami serca są jałowiec, gałka muszkatołowa i kadzidło; nutami bazy są paczula, wanilia i tytoń.

Bergamotka Mandarynka

Jałowiec Gałka muszkatołowa Kadzidło

Paczula Wanilia Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Africa Desert Tobacco by Compagnia Delle Indie.

Tobacco Vanille

Africa Desert Tobacco Recenzje Perfum

amanda
amanda

Potwierdzam,ja również dymności kadzidła czy snującego się tytoniu nie wyczuwam.Początek przynosi zapach lekkiej kolońskości dzięki bergamotce.
Jednak z czasem zaczyna pojawiać się dyskretnie,nie narzucająco gałka muszkatołowa z tytoniem.
Dodatek wanilii jeszcze bardziej uprzyjemnia całą kompozycję,która przybiera ciepły,bardzo przytulny łagodnie przyprawowy oriencik.
Nie zdążyłam jeszcze zapoznać się z trwałością,ale projekcja typowa jak na delikatny orient,który nikogo w otoczeniu nie zmęczy.
Dla kogoś komu nawet latem ciężko rozstać się z orientalnymi zapachami,Desert Tobacco jest idealną propozycją,chociaż próżno szukać w niej większych pokładów tytoniu.

lukesho
lukesho

Najbardziej wyczuwalny jest tytoń i gałka muszkatołowa, skąpane w kadzidle. Zapach w żadnym wypadku nie jest dymny. Jest ciepły, otulający. Tytoń przypomina mi ten z Tabarome - nie jest jednak tak delikatny. Dzięki wanilii mam wrażenie, że jest słodszy. Projekcja przeciętna, ale z pewnością nie bliskoskórna. Czuć go bez wysiłku 4-5 godzin. Potem słabnie i dotrzymuje 7-8 godzin. Nie ma powodu do narzekań. Myślę, że świetnie sprawdzi się w roli zapachu biurowego.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Compagnia Delle Indie Africa Desert Tobacco, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Compagnia Delle Indie Africa Desert Tobacco, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Africa Desert Tobacco marki Compagnia Delle Indie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Africa Desert Tobacco marki Compagnia Delle Indie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Amouage Interlude Man Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Jesus Del Pozo Arabian Nights Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal Ferrari Leather Essence Montale Greyland Amouage Amouage Epic Man Christian Dior Dior Homme Parfum Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Hermes Hermessence Ambre Narguile Montale Black Aoud Montale Intense Cafe Azzaro Visit For Men Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle The Different Company Sublime Balkiss Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Lubin Idole Eau de Parfum Thierry Mugler A*Men Valentino Very Valentino for Men Christian Dior Dior Homme Intense