Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Dew Commodity dla kobiet

Dew Commodity dla kobiet

Dew marki Commodity to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Dew został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są włoska mandarynka, brzoskwinia, melon i gruszka; nutami serca są jaśmin, Śliwka, orchidea, róża turecka i fiołek; nutami bazy są piżmo, madagaskarska wanilia, cedr i jeżyna.

Włoska mandarynka Brzoskwinia Melon Gruszka

Jaśmin Śliwka Orchidea Róża turecka Fiołek

Piżmo Madagaskarska wanilia Cedr Jeżyna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dew by Commodity.

Dew Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Commodity Dew, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Commodity Dew, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dew marki Commodity. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dew marki Commodity reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gabriela Sabatini Elegance Liz Claiborne Curve Kicks Hermes Hermessence Osmanthe Yunnan Michel Klein Comedie Michel Klein Elizabeth Arden Green Tea Lotus Manuel Canovas Pink Riviera Morgane le Fay Yellow Paul Smith Paul Smith Sunshine Edition for Women 2010 Fresh Memoirs of a Geisha Mary-Kate and Ashley Olsen One Oriflame The Babes Passion Berry Madonna Nudes 1979 Sensual