Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Wonderoud Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn

Mam: 12 Miałem: 4 Chcę: 6 Ukochany zapach: 1

agarowy
Wonderoud Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Wonderoud marki Comme des Garcons to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Wonderoud został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud).

Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wonderoud by Comme des Garcons.

Wonderwood

Wonderoud Recenzje Perfum

AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Minimalistyczna elegancja. Perfumiarz świetnie wybrnął z niełatwego zadania. Jak przedstawić oud w kolekcji awangardowej marki, jaką jest CdG, w 2014 roku, kiedy oud staje sie już niemal passe? Nie może być to coś barokowego. Nie może być to coś realistycznego. Musi nas zaskoczyć, ale nie być dziwactwem.

I nie jest. Choć w W. wydaje się, że czuję rzeczywiście tylko i wyłącznie oud, to na pewno nie odbieram go jako zapachu oud 1:1. Może dlatego, że efekt oudu osiągnięto, sięgając także po inne drewna (jak podaje stona CdG.)

Zaproponowano nam tu coś na kształt abstrakcyjnej rzeźby, z której skuwano kolejne warstwy kamienia, tak długo, aż nie zostało już nic, co można by jeszcze rzeźbie ująć, zabrać. Uzyskanie tego minimalistycznego efektu sprawia, że nosząc W. moje myśli często - ni stąd ni zowąd szybują do innych pachnideł z oudem. Coś jakby: "O tu, jakby dołożyć rożę, tak jak to zrobił Kurkdjian w lubianym przeze mnie Silk Mood..." Innym razem coś woła: "Pomyśl Agnieszko, jak wspaniale zrobiło dodanie odrobinki paczuli w M7 Absolu..." Często wspomina mi się też Nasomatto i ta czysto brzmiąca u niego twarda i trudna nuta oudowa. Chcę powiedzieć, że Wonderoud jest... pouczający :) Poza tym jest to trwały, nowoczesny zapach, i jak na Japończyka przystało, nienachalny.

Edit. Sabbath pisze, że autorem jest Antoine Maisondieu. Ciekawe, że znowu CdG powierzyli mu rozszerzenie kolekcji o wariację na uznany już temat. Zrobił już Play Black, Red i Green. Teraz nawiązuje do Wonderwood. Robił też ostatnio wydaną Wisterię Histerię. A przedtem bardzo lubianego przeze mnie Laurela. To prawdziwy stylista. Chcę powiedzieć, że ma wyczucie stylu. Do tego nie boi się być... powściągliwy i się samoograniczać, jak tu.

Wonderoud by Comme des Garcons 4.50 out of 5 based on 9 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comme des Garcons Wonderoud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comme des Garcons Wonderoud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wonderoud marki Comme des Garcons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wonderoud marki Comme des Garcons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Nasomatto Black Afgano Amouage Memoir Man Dolce&Gabbana Velvet Tender Oud Creed Aventus Tom Ford Grey Vetiver Chanel Egoiste Platinum Rochas Lui Rochas Jesus Del Pozo Arabian Nights Amouage Amouage Epic Man Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Amouage Interlude Man Chanel Allure Pour Homme Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal Lalique Encre Noire Amouage Honour Man Amouage Amouage Lyric Man Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Montale Greyland