Marki » C » « Grupy

Standard Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn

Standard Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn

Standard marki Comme des Garcons to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Standard został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, cedr virginia, szafran, imbir, cytryna amalfi, wiciokrzew, herbata, rukiew wodna i koper włoski.

Piżmo Cedr Virginia Szafran Imbir Cytryna Amalfi Wiciokrzew Herbata Rukiew wodna Koper włoski

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Standard by Comme des Garcons.

Standard Recenzje Perfum

AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Interesująca gra konwencjami perfumiarskimi. Z jednej strony początkowy efekt industrialny, odbierany jako zapach stolarni. Potem przejście do zapachów naturalnych, bo zaczyna dominować zieleń cyprysika, świeżość typu imbir, aż po dominujący fenkuł, czyli słodki koper włoski. Ostatnio jadłam go w sałatce i myślałam, jakie to nowoczesne w wyrazie warzywo. Taki jest też "Standard" CdG - nowoczesny w wyrazie, oparty na grze skojarzeń, wymagający trochę dystansu, daleki od klasyki. Na pewno nie "standardowy".

kpnz
kpnz

Bliskoskórny i mało lotny. Pachnie głównie lakierowanym drewnem. W trakcie rozwoju czuć czasem suche drewienko, ale nuty głębi, tak jak nuty głowy niemal identyczne. Nieprzyjemny aromat dla fanatyka zakładów stolarskich. Jedne z najgorszych perfum od CdG.

Standard by Comme des Garcons 4.25 out of 5 based on 5 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comme des Garcons Standard, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comme des Garcons Standard, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Standard marki Comme des Garcons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Standard marki Comme des Garcons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Comme des Garcons Black Andree Putman Tan d`Epices Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Peppermint Comme des Garcons Amazingreen Hermes Terre d'Hermes Serge Lutens Fille en Aiguilles Ermenegildo Zegna Florentine Iris La Folie a Plusieurs Love Exposure La Folie a Plusieurs Mood Indigo La Folie a Plusieurs The Virgin Suicides Comme des Garcons Energy C Grapefruit Lush Dirty Frapin Paradis Perdu Tom Daxon Salvia Sclarea Givenchy Chypre Caresse Henrik Vibskov Type C Comme des Garcons Odeur 53 Comme des Garcons Serpentine James Heeley Oranges and Lemons Say The Bells of St. Clements Jardins d’Ecrivains George