Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Pearly Monster Comme des Garcons dla kobiet

Pearly Monster Comme des Garcons dla kobiet

Pearly Monster marki Comme des Garcons to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Pearly Monster został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak przyprawy, ambra, granat, róża majowa, wanilia, konwalia i cedr.

Przyprawy Ambra Granat Róża majowa Wanilia Konwalia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pearly Monster by Comme des Garcons.

Pearly Monster Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comme des Garcons Pearly Monster, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comme des Garcons Pearly Monster, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pearly Monster marki Comme des Garcons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pearly Monster marki Comme des Garcons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Gianfranco Ferre 20 For Woman Balenciaga Prelude Valentino V Shiseido Zen Rance 1795 Rue Rance Eau Impire S.T. Dupont L'Eau de S.T. Dupont pour Homme Boucheron B Paul Smith Rose Summer Edition Sage Machado Coral Bill Blass Red Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Slow Dance Le Labo Belle Du Soir