Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Odeur 71 Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn

Odeur 71 Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn

metaliczny
Odeur 71 Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Odeur 71 marki Comme des Garcons to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Odeur 71 został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest IFF. Perfumy zawierają takie składniki, jak Żywica jodłowa, mech dębowy, bambus, hiacynt, kadzidło, laurowiec indyjski, nuty drzewne, nuty metaliczne, atrament i biały pieprz.

Żywica jodłowa mech dębowy Bambus Hiacynt Kadzidło Laurowiec indyjski Nuty drzewne Nuty metaliczne Atrament Biały pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Odeur 71 by Comme des Garcons.

Caligna

Odeur 71 Recenzje Perfum

justyna.neyman
justyna.neyman

71 zapachem wielkim jest.
Dlaczego? Po pierwsze - pachnie wyjątkowo. Kontrasty - naturalność niemal kwiatowa, gorzko - zielona współgra (nie gryzie się!) z syntetycznym sznytem. Wg mnie to nie jest żadna ściema ze składnikami - z kurzem na żarówce (a dla mnie na jarzeniówce) i kserokopiarką, to nie moja imaginacja i chciejstwo (bo przyznaję się, mam słabość do dziwaków i lubiłabym, żeby było ich więcej).
Odeur 71 przypomina mi widok ogrodu, z kwitnącymi hiacyntami, za oknem, w galerii sztuki (a to już lekko podejrzane), a kiedy podchodzę bliżej - widok okazuje sie fotografią czy nawet odbitką, pachnącą świeżą farbą drukarską, wysokogatunkowym papierem.
Wracając do rzeczywistości - 71 jest zapachem trwałym, o przyzwoitej projekcji (to odczuwanie zmieniło się u mnie na plus), absolutnie noszalnym i bez ambicji porażania wszystkich naokoło swoją awangardowością. Ma w sobie taką specyficzną, ostrą nutkę, ktora może drażnić (z tego też powodu nie nadaje się, nawet dla mnie, zawsze do noszenia). Czy świeżym... chm... może raczej - rześkim. Raczej się nie rozwija, choć za każdym razem odbieram go nieco inaczej.
Nie otula, nie ociepla, raczej towarzyszy, lekko zdystanosowany, z tym swoim drwiącym, ale jakże pełnym wdzięku uśmieszkiem.
Dla mnie - ale to bardzo osobiste wrażenie - poprawiacz humoru.

kwiatek
kwiatek

Trochę w tym marketingu i dziwnych składników (zapewne chemiczne molekuły), ale gdy przychodzi do użytkowania, człowiek raczej zadowolony jest z efektu. Syntetyczne, ale noszalne i przyjemne perfumy. Niby jest coś futurystycznego, ale zarazem przyjaznego w nich. Mają raczej charakter drzewno-kadzidlany, ale w wydaniu przystępnym dla ludzi. Nie wiem, może ja już jestem skrzywiony swoim uwielbieniem do drzew i kadzideł ale wąchając Odeur71 nie mam skojarzeń z kościołem, lasem i wszystkim tym co przychodzi na myśl przy kadzidlakach
i co może odstraszyć potencjalnego nabywcę. Tylko raz w życiu miałem wrażenie, że czuję podobieństwo do Odeur71 testując inne perfumy, były to Annayake Undo. Nie są to bliźniacze perfumy i składy tego także nie wskazują ale skojarzyły mi się
i nic na to nie poradzę. Polecam testy bo to oryginalne perfumy do użytku dla kobiet i mężczyzn Aha no i to bez czego nie byłoby mowy o perfumach czyli trwałość, która w przypadku Odeur71 dochodzi do 9-10h z dobrą projekcją, czuć je wokół noszącej osoby dosyć mocno i długo tak więc CdG tu się spisało.

vertigo
vertigo

Odeur 71 to drugie 'anty-perfumy' od Comme des Garcons, które dla mnie są całkiem prawdziwymi i noszalnymi perfumami :) Zupełnie coś innego niż w przypadku Odeur 53.
71 to zielony, lekki zapach, jakby powietrzny i taki ogrodowy: mi kojarzy się z aromatem liści pomidorów użytym w kilku popularnych perfumach: ultrazielonym, świeżym, chrupkim. Odrobinę drzewny i kadzidlany gdzieś w bardzo głębokiej głębi :)

Dobre i przyjemne = podoba mi się, i nie widzę potrzeby dorabiania tutaj jakiejś specjalnej filozofii: futuryzmu, minimalizmu, anty-czegoś tam...
Proponuję podejść do 71 jak do każdego innego zapachu, i potraktować je poważnie: to nie jest żart perfumeryjny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comme des Garcons Odeur 71, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comme des Garcons Odeur 71, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Odeur 71 marki Comme des Garcons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Odeur 71 marki Comme des Garcons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Emporio Armani White For Her Clinique Clinique Happy Hermes Le Jardin de Monsieur Li Yves Saint Laurent Baby Doll Aedes de Venustas Aedes de Venustas Eau de Parfum Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Kenzo Le Monde Est Beau Moschino Moschino Funny! Jean Patou Eau de Patou Demeter Fragrance Tomato Kenzo L'Eau par Kenzo Colors pour Femme Henrik Vibskov Type B Giorgio Armani Sensi White Notes Hermes Eau de Rhubarbe Ecarlate Amouage Journey Man Salvatore Ferragamo Incanto Shine Eau D`Italie Paestum Rose Chanel Cristalle Eau Verte Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Amouage Jubilation for Men