Marki » C » drzewne « Grupy

Hinoki Comme des Garcons dla mężczyzn

Hinoki Comme des Garcons dla mężczyzn

kamforowy

Hinoki marki Comme des Garcons to drzewne perfumy dla mężczyzn. Hinoki został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cyprys, kamfora, cedr, tymianek, sosna, nuty drzewne, olibanum, mech dębowy, wetyweria i cyprysik japoński.

Cyprys Kamfora Cedr Tymianek Sosna Nuty drzewne Olibanum mech dębowy Wetyweria Cyprysik japoński

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hinoki by Comme des Garcons.

Hinoki Recenzje Perfum

kpnz

Jeśli ktoś jest fanem/fanką tego zapachu albo Wonderwood i lubi świece, to zachęcam do wypróbowania nowego wosku Kringle Candle Firewood :)

AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Wg pewnego Japończyka z fragrantica.com zapach drzewa hinoki jest lepiej oddany w Standardzie niż samym Hinoki... Ja sama wybieram jednak Hinoki, a może nawet najdelikatniejsze z "hinokowego" trio - Sugi.

Beata Maria
Beata Maria

Cyprys i nie wymieniane nuty cytrusowe oraz lekko kolońskie- to początek.Stosunkowo szybko zapach przechodzi do treści zasadniczej- wszelkiego rodzaju drzew iglastych. Od malutkich ale intensywnych cyprysikow po monumentalne sosny i wszelkie inne dziewicze drzewa. Hinoki jest drzewem które rośnie w Japonii i buduje się z niego ( a na pewno budowało) pałace, sanktuaria i świątynie. Nie wiem jak naprawdę pachnie ale zapewne wiedziano, że będzie się pięknie komponować z wszelkimi kadzidłami i swego rodzaju podniosłością nastroju. Ten zapach oddaje jakąś mieszankę człowieka pędzącego przez sprawy dnia codziennego a nastepnie oddającego się konteplacji, wyciszeniu, swoistej medytacji. Wymieszana terpentyna z cyprysowymi akordami, kamfora z sosnowymi igłami, kadzidło z mchem a wszystko okraszone wetiverem i tymiankiem. Niezwykle interesująco i szlachetnie. Zapach przechodzi z ostrości, nawet swoistej kolczastowości do pięknych dymnych nut, zapachu starej kaplicy i wyciszenia. Ciekawie i niekoniecznie stricte męsko. Jednak mam małe ale którego nie potrafię do końca sprecyzować... czegoś mi brakuje, chciałabym... sama nie wiem czego... a może właśnie ma tak być?- pozostawić odbiorcę z niedosytem?, oczekiwaniami, zmusić do główkowania? Na pewno jest to kompozycja obok której nie powinno przechodzić się obojętnie.

vertigo
vertigo

Kolejne drewienko od Comme des Garcons warte uwagi :)

Hinoki jest dla mnie bardzo uporządkowane, bardzo harmonijne, bardzo wypolerowane. Zapach, który ma ostateczny kształt, a do tego jest osobną inteligentną formą życia ;) Coś delikatnego, a jednocześnie trwałego - jak pajęcza sieć.
Nie wiem jak pachnie prawdziwe hinoki, i nie podejmuję się określenia nut w tych perfumach. Mają trochę wodny charakter, gładkie drewno długo pływające w jeziorze.
Drewno, kilka kropli żywic, resztki po temperowaniu kredki do oczu (nie ołówka - czuć też troszkę tłusty zapach właśnie jakby kredki).

Hinoki jednak nie przekonał ani mnie, ani mojego mężczyzny. Jest w nim coś przytłaczającego. Może jest za bardzo wypolerowany?

kpnz

Zapach zdecydowanie kojarzy się z lżejszą wersją Black Tourmaline. Bardziej zwiewną, przestrzenną, mniej gęstą. Nadal czuć zapach palonej trawy, marzanny palonej na wiosnę, ale zapach jest bardziej noszalny i nawet więcej w nim elegancji. Drewno jest w nim suche, kadzidło lekkie i świetliste jak w Crystal de Roche. Interesujący, jesienny zapach. Projekcja jest jednak bardzo bliskoskórna, a trwałość mocno średnia. Nie mniej jednak wart zainteresowania.

pirath
pirath

diabelnie intrygujące, oryginalne i piękne zarazem połączenie nut terpentyny z kadzidłem...
z początku ostre, niemal industrialne brzmienie, z czasem przeistacza się w ujmującą ciepłym brzmieniem drewna balladę... zapach koncertowo łączący japoński minimalizm i surowość w niebanalną formę, o wyjątkowo użytkowym zacięciu...
oto przykład niszy zasłużenie wybitnej...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comme des Garcons Hinoki, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comme des Garcons Hinoki, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hinoki marki Comme des Garcons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hinoki marki Comme des Garcons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

By Kilian Straight to Heaven Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Comme des Garcons Wonderwood Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia Olivier Durbano Black Tourmaline Comme des Garcons Black Frederic Malle Musc Ravageur Frapin 1270 Amouage The Library Collection Opus VI Serge Lutens Fille en Aiguilles Parfum d`Empire Cuir Ottoman James Heeley Cardinal Parfum d`Empire Wazamba Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk Les Nez Let Me Play the Lion Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Amouage Memoir Man Yves Saint Laurent M7 Kenzo Kenzo Jungle Homme Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal)