Marki » C » cytrusowe « Grupy

Energy C Lime Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn

Energy C Lime Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2

kwaśny
Energy C Lime Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Energy C Lime Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Energy C Lime marki Comme des Garcons to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Energy C Lime został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są lima, bergamotka i cytryna; nutami serca są jaśmin, róża i lilia; nutami bazy są cedr, ambra i piżmo.

Lima Bergamotka Cytryna

Jaśmin Róża Lilia

Cedr Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Energy C Lime by Comme des Garcons.

Energy C Lime Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comme des Garcons Energy C Lime, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comme des Garcons Energy C Lime, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Energy C Lime marki Comme des Garcons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Energy C Lime marki Comme des Garcons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Comptoir Sud Pacifique O Pomelo - Pamplemousse Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men Air-Val International Mickey Mouse Salvatore Ferragamo Tuscan Soul Penhaligon`s Castile Chanel Les Exclusifs de Chanel Eau de Cologne Jalaine Citrus Dream Smell Bent Lemon Cowboy Anthousa Citrus Sorbet Detaille Cherubin Niven Morgan Blue Scent Coleen Rooney Coleen X Summer