Marki » C » cytrusowe « Grupy

Energy C Grapefruit Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn

Energy C Grapefruit Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

Energy C Grapefruit Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Energy C Grapefruit Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Energy C Grapefruit marki Comme des Garcons to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Energy C Grapefruit został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są grejpfrut, petitgrain i liść czarnej porzeczki; nutami serca są jaśmin, neroli i mandarynka; nutami bazy są irys, piżmo, mech dębowy i wetyweria.

Grejpfrut Petitgrain Liść czarnej porzeczki

Jaśmin Neroli Mandarynka

Irys Piżmo mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Energy C Grapefruit by Comme des Garcons.

Energy C Grapefruit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comme des Garcons Energy C Grapefruit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comme des Garcons Energy C Grapefruit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Energy C Grapefruit marki Comme des Garcons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Energy C Grapefruit marki Comme des Garcons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Lancome O de Lancome Guerlain Aqua Allegoria Orange Magnifica Agatha Ruiz de la Prada Agua de Agatha Ruiz de la Prada Penhaligon`s Castile DSH Perfumes Pamplemousse Parfums Berdoues Citrus Hesperida M. Micallef Les 4 Saisons: Ete Caswell Massey Lime Anthousa Citrus Sorbet Oriflame Aromabliss Awakening Acqua di Genova Fontana di Trevi XII Faberlic Donna Felice