Marki » C » « Grupy

Miałem: 1 Chcę: 4

tuberozowy
dymny
Daphne Comme des Garcons dla kobiet Zdjęcia

Daphne marki Comme des Garcons to perfumy dla kobiet. Daphne został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Antoine Lie. Perfumy zawierają takie składniki, jak gorzka pomarańcza, kadzidło, szafran, róża, jaśmin, tuberoza, irys, paczula, agar (oud), ambra i wanilia.

Gorzka pomarańcza Kadzidło Szafran Róża Jaśmin Tuberoza Irys Paczula Agar (oud) Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Daphne by Comme des Garcons.

Daphne Recenzje Perfum

Tuberoza z różą przyprawiona mocno szafranem i oud, posłodzona miodem, momentami czuć też delikatne kadzidło.

Intensywny, gęsty zapach – trochę w klimacie lat 80. Bardzo interesujący.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comme des Garcons Daphne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comme des Garcons Daphne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Daphne marki Comme des Garcons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Daphne marki Comme des Garcons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Profumum Roma Acqua di Sale Romea D`Ameor The Mistresses of Louis XIV Six Scents Six Scents 5 Jeremy Scott: Illicit Sex Parfum d`Empire Eau de Gloire Harald Gloockler Pompoos With Love for Men DSQUARED² She Wood Velvet Forest Wood Parfumerie Generale PG17 Tubereuse Couture Ulrich Lang Nightscape Penhaligon`s Opus 1870 Yves Rocher Kiwi Diesel Only The Brave Iron Man Sorelle Fontana If Jeans for Women