Marki » C » « Grupy

Miałem: 1 Chcę: 4

tuberozowy
dymny
Daphne Comme des Garcons dla kobiet Zdjęcia

Daphne marki Comme des Garcons to perfumy dla kobiet. Daphne został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Antoine Lie. Perfumy zawierają takie składniki, jak gorzka pomarańcza, kadzidło, szafran, róża, jaśmin, tuberoza, irys, paczula, agar (oud), ambra i wanilia.

Gorzka pomarańcza Kadzidło Szafran Róża Jaśmin Tuberoza Irys Paczula Agar (oud) Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Daphne by Comme des Garcons.

LouLou

Daphne Recenzje Perfum

Tuberoza z różą przyprawiona mocno szafranem i oud, posłodzona miodem, momentami czuć też delikatne kadzidło.

Intensywny, gęsty zapach – trochę w klimacie lat 80. Bardzo interesujący.

Daphne by Comme des Garcons 3.50 out of 5 based on 9 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comme des Garcons Daphne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comme des Garcons Daphne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Daphne marki Comme des Garcons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Daphne marki Comme des Garcons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Worth Worth pour Homme Rochas Eau de Rochas Homme Six Scents Six Scents 3 Cosmic Wonder: Spirit of Wood Mandarina Duck Pure Black Guess Guess by Marciano for Men Tim McGraw Southern Blend Jean Paul Gaultier Ma Dame Rose`n`Roll Il Profvmo Pioggia Salata Betty Boop Betty Boop 2009 Yves Rocher Framboise Calvin Klein CK One We Are One Magnets Ajmal Lure for Him