Marki » C » orientalno - przyprawowe « Grupy

Comme des Garcons x Undercover Holygrapie Comme des Garcons dla kobiet

Comme des Garcons x Undercover Holygrapie Comme des Garcons dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 3

Comme des Garcons x Undercover Holygrapie Comme des Garcons dla kobiet Zdjęcia

Comme des Garcons x Undercover Holygrapie marki Comme des Garcons to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Comme des Garcons x Undercover Holygrapie został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są imbir, mandarynka, rabarbar i czarny pieprz; nutami serca są irys, kadzidło, ylang-ylang i gałka muszkatołowa; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr, paczula, styraks i wetyweria.

Imbir Mandarynka Rabarbar Czarny pieprz

Irys Kadzidło Ylang-ylang Gałka muszkatołowa

Drzewo sandałowe Cedr Paczula Styraks Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Comme des Garcons x Undercover Holygrapie by Comme des Garcons.

Comme des Garcons x Undercover Holygrapie Recenzje Perfum

Savanoja
Savanoja

Dla mnie to zapach bardzo dymny, pieprzny. Rabarbaru ani innych nut owocowych nie wyczuwam chyba wcale, prym wiodą nuty kadzidlano żywiczne czyli styraks z pieprzem, co daje bardzo ciekawe wrażenie pieprznego kadzidlanego dymu. Moim zdaniem to odseksiona kompozycja, spokojnie mogą jej używać kobiety jak i mężczyźni z zaznaczeniem sympatii do nut kadzidlanych i zimnych. Absolutnie nie pasuje mi tutaj ten flakon, szczególnie jego kolor. Pomysł i motyw graficzny jest świetny, jednak powinien być w stonowanym graficie lub czerni.
Bardzo ciekawie się rozwija, pod koniec nic tu się nie wysładza, kompozycja nieustannie trwa w chłodnym, kadzidlanym i nieco szorstkim klimacie jedynie wytracając pikantność.

salvadora
salvadora

Ja tu czuję mnóstwo pieprzu, który kręci w nosie po aplikacji perfum, ale mi się to bardzo podoba.Zapach jest lekki, orzeźwiający, chłodny w moim odczuciu, no i rewelacyjnie doprawiony. Kojarzy mi się z wodą z kostkami lodu i dużą ilością przypraw. Bardzo ciekawy efekt:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comme des Garcons Comme des Garcons x Undercover Holygrapie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comme des Garcons Comme des Garcons x Undercover Holygrapie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Comme des Garcons x Undercover Holygrapie marki Comme des Garcons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Comme des Garcons x Undercover Holygrapie marki Comme des Garcons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Sonia Rykiel Rykiel Woman Yves Saint Laurent Opium Orient Extreme Iceberg Light Fluid Iceberg Man Guerlain Les Quatre Saisons - Winter Delice Penhaligon`s Elixir Ramon Molvizar Black Goldskin Culti Terraforte Tesori d`Oriente Aegyptus Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 13 Corine de Farme Eros Fever Caron Parfum Sacre Eau de Parfum Intense John Richmond John Richmond for Men