Marki » C » orientalno - przyprawowe « Grupy

Comme des Garcons x Undercover Holygrace Comme des Garcons dla kobiet

Comme des Garcons x Undercover Holygrace Comme des Garcons dla kobiet

dymny
Comme des Garcons x Undercover Holygrace Comme des Garcons dla kobiet Zdjęcia

Comme des Garcons x Undercover Holygrace marki Comme des Garcons to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Comme des Garcons x Undercover Holygrace został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, imbir, różowy pieprz i kardamon; nutami serca są jaśmin, kadzidło, Żarnowiec miotlasty i papryczka pimento; nutami bazy są wanilia, ambra, wetyweria i styraks.

Bergamotka Imbir Różowy pieprz Kardamon

Jaśmin Kadzidło Żarnowiec miotlasty Papryczka pimento

Wanilia Ambra Wetyweria Styraks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Comme des Garcons x Undercover Holygrace by Comme des Garcons.

Comme des Garcons x Undercover Holygrace Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Ciekawy zapach.
W jednym zdaniu opisałabym je jako kremowe, lekko kwiatowe kadzidło.
Zaczyna się soczyście owocowo-przyprawowo, najmocniej wyczuwalne są bergamotka i imbir.
Nie pamiętałam, jakie nuty zawiera Holygrace i zajęłam się czymś innym, by po kilkunastu minutach z zaskoczeniem odkryć właśnie zapach kadzidła. Jest wyraźne, ale nie kościelne ani chłodne - za to kremowe i ciepłe, lekko balsamiczne (styraks?). Wyczuwalne są też odrobinę kwaśne kwiaty.
Holygrace pasuje do jesiennych dni, może tych bliżej zimy. Kiedy chcemy się jednocześnie ogrzać i otulić zapachem. Kremowość kadzidła i kwaśność kwiatów stanowi o jego wyjątkowości.
Na pewno muszę jeszcze przetestować.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comme des Garcons Comme des Garcons x Undercover Holygrace, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comme des Garcons Comme des Garcons x Undercover Holygrace, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Comme des Garcons x Undercover Holygrace marki Comme des Garcons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Comme des Garcons x Undercover Holygrace marki Comme des Garcons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Hugo Boss Boss Intense Shimmer Edition Serge Lutens Rousse Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme II Monotheme Fine Fragrances Venezia Black Coffee Guerlain Les Quatre Saisons - Winter Delice L`Erbolario Spezie Frapin Caravelle Epicee Animale Animale for Men Atelier Flou Katana Caron Poivre Smell Bent Horny Little Devil Comme des Garcons Comme des Garcons x Undercover Holygrapie