Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Comme des Garcons x Monocle Scent Two: Laurel Comme des Garcons dla mężczyzn

Comme des Garcons x Monocle Scent Two: Laurel Comme des Garcons dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 2

kamforowy

Comme des Garcons x Monocle Scent Two: Laurel marki Comme des Garcons to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Comme des Garcons x Monocle Scent Two: Laurel został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Antoine Maisondieu. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, cedr virginia, galbanum, ambra, cynamon, cytryna amalfi, tymianek, liść laurowy, pieprz, dąb, kadzidło i fiołek.

Paczula Cedr Virginia Galbanum Ambra Cynamon Cytryna Amalfi Tymianek Liść laurowy Pieprz Dąb Kadzidło Fiołek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Comme des Garcons x Monocle Scent Two: Laurel by Comme des Garcons.

Eloge du Traitre

Comme des Garcons x Monocle Scent Two: Laurel Recenzje Perfum

AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Wspaniały elegancki i bezkompromisowy zapach. Początkowo intensywnie przyprawowo-świeży: przez jakiś czas zapach liścia laurowego 1:1 (sprawdziłam z oryginałem :), potem wysubtelnia się w kierunku lekko kadzidlano-drzewnym. Przenikliwa czystość i pikantna elegancja.

Comme des Garcons x Monocle Scent Two: Laurel by Comme des Garcons 4.00 out of 5 based on 5 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comme des Garcons Comme des Garcons x Monocle Scent Two: Laurel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comme des Garcons Comme des Garcons x Monocle Scent Two: Laurel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Comme des Garcons x Monocle Scent Two: Laurel marki Comme des Garcons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Comme des Garcons x Monocle Scent Two: Laurel marki Comme des Garcons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Comme des Garcons Black Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Si Sensuelle Etro Messe de Minuit Tom Daxon Salvia Sclarea Atelier Cologne Trefle Pur Guerlain Shalimar Parfum Initial Etat Libre d`Orange The Afternoon of a Faun Amouage Interlude Woman The Different Company Tokyo Bloom Profumum Roma Acqua di Sale Juliette Has A Gun Lady Vengeance Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Tom Ford Grey Vetiver Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Serge Lutens Feminite du Bois Christian Dior Dune Olivier Durbano Black Tourmaline Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Lancome Poeme