Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Comme des Garcons x Monocle Scent Two: Laurel Comme des Garcons dla mężczyzn

Comme des Garcons x Monocle Scent Two: Laurel Comme des Garcons dla mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 2

kamforowy

Comme des Garcons x Monocle Scent Two: Laurel marki Comme des Garcons to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Comme des Garcons x Monocle Scent Two: Laurel został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Antoine Maisondieu. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, cedr virginia, galbanum, ambra, cynamon, cytryna amalfi, tymianek, liść laurowy, pieprz, dąb, kadzidło i fiołek.

Paczula Cedr Virginia Galbanum Ambra Cynamon Cytryna Amalfi Tymianek Liść laurowy Pieprz Dąb Kadzidło Fiołek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Comme des Garcons x Monocle Scent Two: Laurel by Comme des Garcons.

Eloge du Traitre

Comme des Garcons x Monocle Scent Two: Laurel Recenzje Perfum

AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Wspaniały elegancki i bezkompromisowy zapach. Początkowo intensywnie przyprawowo-świeży: przez jakiś czas zapach liścia laurowego 1:1 (sprawdziłam z oryginałem :), potem wysubtelnia się w kierunku lekko kadzidlano-drzewnym. Przenikliwa czystość i pikantna elegancja.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comme des Garcons Comme des Garcons x Monocle Scent Two: Laurel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comme des Garcons Comme des Garcons x Monocle Scent Two: Laurel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Comme des Garcons x Monocle Scent Two: Laurel marki Comme des Garcons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Comme des Garcons x Monocle Scent Two: Laurel marki Comme des Garcons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

The Vagabond Prince Enchanted Forest Comme des Garcons Black Comme des Garcons Green Tom Ford Grey Vetiver Eau D`Italie Jardin du Poete Tom Daxon Salvia Sclarea Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Peppermint D.S. & Durga Pale Grey Mountain, Small Black Lake James Heeley Menthe Fraiche Atelier Cologne Trefle Pur Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d`Iris Amouage Interlude Woman The Different Company Tokyo Bloom Tom Ford Noir Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Si Sensuelle Guerlain Shalimar Parfum Initial Profumum Roma Acqua di Sale Serge Lutens L'Eau Froide Comme des Garcons Amazingreen Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel