Marki » C » drzewno - przyprawowe « Grupy

Comme des Garcons Series Luxe: Patchouli Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Comme des Garcons Series Luxe: Patchouli Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Comme des Garcons Series Luxe: Patchouli Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Comme des Garcons Series Luxe: Patchouli marki Comme des Garcons to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Comme des Garcons Series Luxe: Patchouli został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są mącznica, biały pieprz i kozieradka; nutami serca są paczula, opoponaks i dąb; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia, wetyweria i cedr.

Mącznica Biały pieprz Kozieradka

Paczula Opoponaks Dąb

Drzewo sandałowe Wanilia Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Comme des Garcons Series Luxe: Patchouli by Comme des Garcons.

Comme des Garcons Series Luxe: Patchouli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Patchouli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Patchouli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Comme des Garcons Series Luxe: Patchouli marki Comme des Garcons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Comme des Garcons Series Luxe: Patchouli marki Comme des Garcons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Hugo Boss Boss Bottled Giorgio Armani Armani Mania Gucci Gucci pour Homme Juicy Couture Dirty English for Men Azzaro Acteur Princesse Marina De Bourbon Prince Noir Diptyque L'Eau Trois Jaguar Jaguar Prestige Paul Sebastian Onyx Porsche Design The Essence Intense Rothenstein Pirates of Love Carolina Herrera 212 Men Ice