Marki » C » aromatyczno - owocowe « Grupy

Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 2 Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 1

lekko korzenny

Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 2 marki Comme des Garcons to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 2 został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Feisthauer. Nutami głowy są bergamotka, różowy pieprz i imbir; nutami serca są papryka, indyjskie przyprawy, malina i tuberoza; nutami bazy są wetyweria, cedr i piżmo.

Bergamotka Różowy pieprz Imbir

Papryka Indyjskie przyprawy Malina Tuberoza

Wetyweria Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 2 by Comme des Garcons.

Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 2 Recenzje Perfum

Nieco mydlane maliny z lekką nutką pieprzu,a w tle ledwo wyczuwalna ostra papryka. Bez rewelacji. Rozcieńczony, mało intensywny zapach. Trwałość mizerna.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comme des Garcons Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comme des Garcons Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 2 marki Comme des Garcons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 2 marki Comme des Garcons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Nikos Nikos Sculpture Fresh Blue Maurer & Wirtz 4711 Ice Cool Cologne Biotherm Eau Pure Oxbow Oxbow Essence de Surf Man Vero Profumo kiki Yves Rocher Neblina Myrurgia Promesa Tonatto Profumi M'amo Avon Blue Rush Intense Ortigia Sicilia Pomegranate Teufels Kuche Erdbeermund Jessica Simpson Dessert Treats Hula Girl