Marki » C » drzewno - przyprawowe « Grupy

Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 1 Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów

Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 1 marki Comme des Garcons to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 1 został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie-Aude Couture-Bluche. Nutami głowy są pieprz, goździk (przyprawa) i szafran; nutami serca są magnolia champaka i pieprz; nutami bazy są piżmo, wetyweria i cedr.

Pieprz Goździk (przyprawa) Szafran

Magnolia champaka Pieprz

Piżmo Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 1 by Comme des Garcons.

Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 1 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comme des Garcons Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 1, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comme des Garcons Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 1, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 1 marki Comme des Garcons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 1 marki Comme des Garcons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Rochas Rochas Man Joop! Rococo for Men Krizia Krizia Tim McGraw McGraw Ted Lapidus Black Soul Linari Notte Bianca Louis Feraud Nuit des Sens Lolita Lempicka L`Eau au Masculin Romeo Gigli Romeo Gigli Man The Different Company Sens et Bois La Bouquetiere L'Aristocrate Florascent Aqua Colonia Vetyver