Marki » C » orientalne « Grupy

Mam: 1 Miałem: 2

kawowy
lekko korzenny
migdałowy
Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee marki Comme des Garcons to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są imbir, lukrecja i kardamon; nutami serca są migdał i kawa; nutami bazy są wanilia, nuty drzewne i indyjskia paczula.

Imbir Lukrecja Kardamon

Migdał Kawa

Wanilia Nuty drzewne Indyjskia paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee by Comme des Garcons.

Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee marki Comme des Garcons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee marki Comme des Garcons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Moschino Moschino Esprit Esprit Horizon Men Coty Emeraude Comme des Garcons Comme des Garcons Happy Pillow Comptoir Sud Pacifique Vanille Ambre Nez a Nez L’Hetre Reve Oriflame Nomadic Him Parfum d`Empire Wazamba Tonatto Profumi Amir Joya Ambrosia Ava Luxe Ambre Fonce Henri Bendel Incense & Musk