Marki » C » orientalne « Grupy

Mam: 1 Miałem: 2

kawowy
lekko korzenny
migdałowy
Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee marki Comme des Garcons to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są imbir, lukrecja i kardamon; nutami serca są migdał i kawa; nutami bazy są wanilia, nuty drzewne i indyjskia paczula.

Imbir Lukrecja Kardamon

Migdał Kawa

Wanilia Nuty drzewne Indyjskia paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee by Comme des Garcons.

Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee Recenzje Perfum

Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee by Comme des Garcons 2.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee marki Comme des Garcons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee marki Comme des Garcons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Yves Saint Laurent Opium Légendes de Chine eau de Parfum Escentric Molecules Molecule 02 Montale Aoud Ambre Montale Dewmusk Jean Desprez Bal a Versailles Penhaligon`s Artemisia Antonio Banderas Spirit VIP for Men Lucien Lelong Sirocco Ramon Molvizar Smart Goldskin Molinard Ambre Christina Aguilera X Pose Stardust Mazzolari Ambra