Marki » C » orientalne « Grupy

kakaowy
Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa marki Comme des Garcons to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są ciemna czekolada, grejpfrut, cytryna i bergamotka; nutami serca są kolendra i kardamon; nutami bazy są kokos i pieprz.

Ciemna czekolada Grejpfrut Cytryna Bergamotka

Kolendra Kardamon

Kokos Pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa by Comme des Garcons.

Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa Recenzje Perfum

rafikos
rafikos

zapach kakao trwa tylko przez moment, potem zmienia sie w cos bardzo bardzo slodkiego (karmelizowany cukier moim zdaniem), bardzo krotka trwalosc - do godziny, potem znika

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa marki Comme des Garcons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa marki Comme des Garcons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Bond No 9 Fire Island Annick Goutal Ambre Fétiche Annick Goutal Les Orientalistes - Encens Flamboyant Elizabeth Taylor Passion Bijan DNA for Men Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee Jardin de France Angelique Van Gils Basic Instinct Juliette Has A Gun Midnight Oud Ulric de Varens Varens essentiel Ambre Mysterieux Tesori d`Oriente Mirra Yves Rocher Vanille Noire