Marki » C » orientalne « Grupy

ziołowy
Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea marki Comme des Garcons to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są dzięgiel i mięta; nutami serca są zielona herbata i geranium; nutami bazy są nuty drzewne i cukier.

Dzięgiel Mięta

Zielona herbata Geranium

Nuty drzewne Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea by Comme des Garcons.

Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea marki Comme des Garcons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea marki Comme des Garcons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Chanel Allure Homme Edition Blanche Kenzo Flower by Kenzo Limited Edition 2004 Jovoy Paris Oriental Diptyque L'Eau Laura Mercier Ambre Passion Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee Lavanila Laboratories Pure Vanilla Adrienne Vittadini Adrienne Vittadini Parfumerie Generale PG14 Iris Taizo Boadicea the Victorious Agarwood Collection Emprise Henri Bendel Incense & Musk Van Cleef & Arpels Midnight in Paris