Marki » C » orientalne « Grupy

ziołowy
Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea marki Comme des Garcons to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są dzięgiel i mięta; nutami serca są zielona herbata i geranium; nutami bazy są nuty drzewne i cukier.

Dzięgiel Mięta

Zielona herbata Geranium

Nuty drzewne Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea by Comme des Garcons.

Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea marki Comme des Garcons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea marki Comme des Garcons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Celine Celine Oriental Summer Hanae Mori Hanae Mori Avon Olivier Strelli Benetton Benetton Hot Giorgio Armani Emporio Armani For Her 2008 Memo Siwa Marks and Spencer Shanghai Prada No10 Myrrhe Rochas Mystere Maitre Parfumeur et Gantier Ambre Precieux Maitre Parfumeur et Gantier Or des Indes Roberto Cavalli Just Cavalli I Love Her