Marki » C » drzewne « Grupy

Mam: 5 Chcę: 1

skórzany
aldehydowy
Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar marki Comme des Garcons to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar został wydany w 2004 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak opoponaks, bergamotka, styraks, aldehydy, nuty kwiatowe, skóra, liść laurowy, wetyweria i drzewo sandałowe.

Opoponaks Bergamotka Styraks Aldehydy Nuty kwiatowe Skóra Liść laurowy Wetyweria Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar by Comme des Garcons.

Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar Recenzje Perfum

To nie jest zapach smoły, który znam - to raczej odymiona, słodkawa skóra z bardzo delikatnym tchnieniem kwiatów w tle, nieco w klimacie vintage. Tak mógł pachnieć Tabac Blond Carona w latach 20. Mogłabym nosić, ale jest bardzo nietrwały.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar marki Comme des Garcons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar marki Comme des Garcons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Armand Basi Basi Homme Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Intense Comme des Garcons Hinoki Serge Lutens Chene Jovoy Paris Boise Sonoma Scent Studio Champagne de Bois Patyka Boise Givenchy Pi Neo 2010 Ava Luxe Bois Fonce Comme des Garcons Wonderwood Farmacia SS. Annunziata Patchouly Indonesiano D.S. & Durga Empress Jingu